Hemen Fiyat Al

Alın germe estetiği, ilerleyen yaşların sebep olduğu alın kırışıklıklarını gidermek ve bazı doğuştan sorunları gidermek maksadı ile oluşturulmuş bir çözüm yöntemidir. Bu bağlamda; düşük kaş sorunu yaşayan bayanların özel olarak duruş bozukluklarını gidermek için tercih ettiği bir yöntem olarak da tanıtılabilir. Alın germe estetiği bir ameliyat türüdür. Ve bu ameliyat türü genel anestezi ile yapılmaktadır. Tüm estetik operasyonlarında olduğu gibi alın germe ameliyatında da çeşitli risklerin varlığı söz konusudur. Bu riskler ancak uzman bir hekim ve kaliteli steril ortam sayesinde minimum düzeye indirilebilir. Fakat asla yok edilebileceği konusunda söz verilemez.

alın germe ücretleri

Alın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Alın germe ameliyatının yapılması bazı yöntemler ile olur. Genel itibari ile

  •  Kulak arkasından açılan bir kesi hali söz konusudur.
  •  Bu kesi; kafanın diğer tarafına dek uzanmaktadır.
  • Kesi işleminin ardından; kaş hizaları belirlenir. Bu kaş hizalarının belirlenmesi işlemi; hastaların kaş dizaynını bozmamak ile alakalıdır.
  •  Kaş hizasının belirlenmesinin ardından; fazla olan deri kısmı belirlenir. Her alın germe ameliyatında fazla deri söz konusu olmayabilir. Fakat kaş düzeltme maksatlı yapılıyor ise ancak germe yapılmaz.
  • Germe ameliyatı sırasında fazla deri alınır iken kanama olması muhtemeldir. Bu kanama ameliyat sırasında kontrol altında tutulur. Aksi halde; uzman bir hekim ve gereken ortam söz konusu değil ise; kanama olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Bu ameliyat türü artık eski, bir yöntem olarak bilinmektedir. Şimdi ise; çok daha teknolojik ve kısa süreli, az riskli ameliyatlar söz konusudur.

Alın Germe Estetiği Sonrası

Alın germe ameliyatının sonrasında yaşanabilecek durumları ameliyat öncesinde bilmeniz gerekir bu bağlamda;

  •  Bazı ameliyatların sonrasında uygulama çok ağır gelir endişesi ile yeni bir uygulama yapılabilir.
  •  Bu bağlamda sayılabilecek en büyük komplikasyon alında çökme şeklinde ortaya çıkabilir. Fakat bu hal; genel itibari ile uzman hekimlerin gerçekleştirmediği ameliyatlar sonrasında söz konusu olur.

Alın germe ameliyatını bir kez olan bireylerin bazı durumlarda istedikleri sonuçlar ile karşılaşmaları söz konusu olmayabilir. Bu gibi durumlarda bireylerin tekrar ameliyat olmasında herhangi bir sorun yaşanmaz.

Alın Germe Fiyatları Ne Kadardır?

Alın germe ameliyatı her ortamda ve her hekimde aynı ücrete tabi değildir. Bu bağlamda; bazı teknik özellikler ve ameliyat öncesinde –  sonrasında sunulan özel hizmetler sebebi ile fiyat artışlarının yahut da fiyat azalışlarının söz konusu olması muhtemeldir. Sonrasında fiyatları etkileyen faktörlerin içerisinde her ameliyat olacak bireyin alın yapısı da vardır.

Alın estetiği yaptırmadan evvel her hastanın mutlaka ameliyat öncesinde tüm oluşabilecek durumlar hakkında bilgilendirilmesi gerekir. Bu bilgilendirme işlemi; ameliyatın oluş aşamasını, öncesini ve sonrasını kapsayacağından kişinin ameliyat ücreti de belirlenmiş olur. Fakat özel olarak belirtmekte fayda var ki; uygun fiyatlı estetik ameliyat merkezlerini tercih etmek sağlık açısından sorunlar doğurabilir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara