Hemen Fiyat Al

Badem göz estetiğinin ücretlerinden hemen önce, sizlere bu estetiğin ne olduğundan biraz bahsedelim. Özellikle kadınların gözlerinin dış kenarlarını biraz daha yukarıda göstermek için, makyaj hilelerinden faydalandığı artık bilinmektedir. Ancak kalıcı şekilde yapılan badem göz estetiği sayesinde kadınların artık makyajla ve hileleri ile uğraşmasına gerek kalmayacaktır. Badem göz estetiği özellikle göz kapağı ameliyatı olacak hastaların yaptırmasının gerektiği bir işlemdir. Badem göz ayrıca hafifçe çekik göz anlamında da kullanılmaktadır. Badem göz estetiği aslında alt ve üst göz kapağının arkaya doğru hafif bir şekilde geri alarak gözün çekik bir göz haline getirilme işlemidir.

badem göz tekniği

Badem Göz Estetiği Fiyatı Nedir?

Özellikle göz çevresinde sorun olan ya da gözlerinin şeklinden memnun olmayan kişilerin en çok sorduğu soruların başında badem göz estetiği fiyatı nedir? Sorusu gelmektedir. Bu soruya kesin olarak şu kadardır diye yanıt vermek doğru olmayacaktır. Operasyonun yapılacağı yere göre bu işlemin ücretleri değişmektedir. Ayrıca estetiği yapacak doktora göre ve gözlere yapılacak başka bir işlem olup olmamasına göre de fiyatlar değişmektedir. Bundan dolayı en doğru şekilde fiyat almak için kesinlikle uzman bir hekime görünmeniz gerekir. Hekim size hem istediğiniz fiyatı hem de yapılacak işlemlerin doğruluğunu söyleyecektir. Bu sayede sizin için en doğru olan işlemi en makul fiyatlar ile yaptırabilirsiniz.

Badem Göz Operasyonundan Önce

Hastaların operasyon yapılmadan önce fotoğrafları çekilir. Bu fotoğraflar dijital ortamda dikkatle incelenerek, gözlerin ve kaşların dış kenarları arasındaki en uygun ve doğru açı tespit edilir. Yapılan bir simülasyon çalışmasıyla, işlemden hemen önce hastaya estetik sonrasındaki göz yapısı da gösterilir. Bundan dolayı hastanın çok daha sağlıklı karar vermesi sağlanmaktadır. Badem göz estetiği yaptıranlar genel olarak sonuçlardan çok memnun olmaktadırlar. Yapılan estetik operasyondan sonra hastanın hastanede ya da klinikte yatmasına gerek yoktur. Operasyondan 1-3 saat sonra hastaneden çıkış yapan hasta, evine gidebilir. Genellikle hastalar 1-2 gün içinde doğal yaşantılarına ve iş ortamlarına bile geri dönebilir. operasyonun yapıldığı yere hafif bir fondöten uygulaması ile görüntüde herhangi bir şey de belli olmamaktadır.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Badem göz estetiği genellikle yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Hastaya lokal anestezi verilip, sadece göz bölgesinde dış köşeler uyuşturulur. Operasyonda önceden işaretlenmiş olan bölüm yukarıya doğru taşınır. Bu operasyonda önemli olan 14-15 mm olan göz açıklığının aynen olduğu gibi korunmasıdır. Yukarıya taşınan doku basit bir askı yardımıyla kemiğin zarına tutturulur. Bundan dolayı da hastada çekik göz oluşturulmuş olmaktadır. Operasyon küçük bir uygulama olduğundan, hastayla konuşularak ve hastanın söylenen komutlar ile işleme aktif bir şekilde katılımı sağlanır. Yapılan estetikte saçtan daha ince dikiş malzemesi kullanılır ve 3-4 adet dikiş atılır. Dikişler 3-4 günde sonra alınır ve iz kalmaz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara