Hemen Fiyat Al

Son yıllarda, estetik cerrahi alanında önemli yere sahip olan burun estetiğine olan rağbet gün geçtikçe artıyor ve özellikle bayanlar tarafından çokça tercih ediliyor.  Buna paralel olarak burun estetiği fiyatları da değişkenlik gösterebiliyor. Peki, burun estetiği olurken; hem doğru müdahale, hem uygun fiyat burun estetiği olarak güzel görünüme kavuşmak için nelere dikkat etmeliyiz?

Ortalama Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği olurken dikkat etmemiz gereken belirli normlar var. Aksi halde, daha güzel bir görünüme sahip olmak isterken; hem burnun yapısını bozup sağlık problemlerine yol açabilir, burun görünümü daha kötü olabilir hem de paranızı boşa harcayabilirsiniz.

Bunun için kendinizi, güvendiğiniz; alanında başarılarını incelediğiniz bir estetik uzmanına emanet etmeniz daha doğru olacaktır. Piyasada ortalama burun estetiği fiyatlarını inceleyecek olursak; yalnızca burun kaldırma işlemi ücretleri; minimum bin Türk lirasından başlayabiliyor hatta sekiz yüz, dokuz yüz Türk lirasıyla yapanlar da bulunabiliyor.

Bu işlem kapalı bir ameliyat olup; burnun uç kısmına uygulanan bir estetik müdahale olduğu için fiyatlar daha uygundur. Burun estetiği fiyatlarında; ameliyatın yapılacağı şehir, ameliyatı yapacak olan doktor, hastane çok önemlidir. Fiyat buna paralel olarak değişkenlik gösterir. Fiyatlar minimum iki, üç bin Türk lirasından başlayıp, yedi bine kadar çıkabilmektedir.

burun düzeltme operasyonu

Burun Estetiği Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

Güzel bir görünüme kavuşup, aynı zamanda çok da masraf yapmak istemiyorsanız burun estetik ameliyatı le ilgili birçok araştırma yapmanız, hatta estetik uzmanlarını, estetik merkez ve hastanelerini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Daha önce burun estetiği olmuş birinden referans almanız sizi daha hoşnut ve uhtesiz kılacaktır. Burun estetiği fiyat skalasını etkileyen birçok faktör vardır. Bu listenin en başında; ameliyatı yapacak olan doktor gelir.

Eğer işinin uzmanı ve birçok referansı verilebilen doktorsa çok uygun fiyatlarla estetik olmayı bekleyemezsiniz. Aynı şekilde burun estetiğinin yapıldığı şehir, ameliyat yapılan hastane, semt; bunlar burun estetiği fiyatlarını etkileyen faktörelerdir.

Sigorta Burun Estetiği Masraflarını Karşılar mı ?

Öncelikle yalnızca görünüm düzeltmek amaçlı, herhangi bir sağlık problemi olmaksızın (kemik kırılması, solunum problemleri gibi) yapılan estetik ameliyatlarını sigorta karşılamaz.

Yalnız; deviasyon ameliyatlarını (burun kemiği, burun kıkırdağı eğriliği) gibi ameliyatları eğer özel sağlık sigortanız varsa; poliçenizin özelliklerine göre karşılanabilir. Böylelikle uygun fiyat burun estetiği ile masrafları yarılamış oluyorsunuz.

Burun Estetiği Ameliyatları Pahalı mıdır?

Sağlıklı ve de güzel görünümlü bir buruna kavuşmak istiyorsanız; hastane, doktor, ameliyat yapılan yer, şehir, bu hususlara dikkat etmeniz, iyi seçmeniz gerekmektedir. Ortalama burun estetiği fiyatları üç bin ile beş bin Türk lirası arasındadır.

Bu fiyatları etkileyen diğer faktörler ise; ameliyatın yapıldığı yer, şehir, ameliyatı yapan kişi, ameliyatta kullanılan malzemeler, hastanede kalma süresi, uygulanan anestezi şekli ve sunulan hizmetlerdir. Yani aslında burun estetiği fiyatları pahalı değildir ama pahalı ya da ucuz olması size ve beklentilerinize bağlıdır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara