Hemen Fiyat Al

Yüz,boyun cildi ve el sırtındaki ince çizgilerin tedavisi ve cildin gençleştirilmesi için yapılan tedavi yöntemidir. Uygulama , cilt içine küçük enjeksiyonlar halinde cilt gençleştirici kokteyl verilmesi esasına dayanır.
 
Kullanılan yüksek polimerize protein molekülünün yapılan çalışmalarda cildimizin elastin ve kollajen üretimini artırarak , deriyi oluşabilecek izlerden koruduğu ve ince çizgiler üzerinde yenileyici etkisi olduğu bildirilmiştir.
 
Mezolift, güneşin zararlı ışınlarından cildimizi koruyarak cilt yaşlanmasını geciktirir.  Haftada bir yada iki kez uygulanabilen cilt gençleştirme tedavisi ile cildin ihtiyacına göre belli seanslar programlanır ve devamında ayda bir kez koruyucu olarak uygulanır. 

cilt gençleştirme teknikleri

BİYOSTİMÜLASYON UYGULAMASI İLE YÜZ LİFTİNGİ 

Yüz liftingi ; yaşlanma, sık sık kilo alıp verme, aşırı mimik hareketleri, UV ışınları gibi nedenlerden dolayı yüzde oluşan sarkma, gevşeme ve kırışıklıkları ve mevcut deformasyonları önleyen bir yöntemdir. Yüz liftingi için merkezimizde biyostimülasyon uyarısı ile çalışan, bilgisayar programlı cihaz kullanılmakta ve bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak, yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanmaktadır.
 
Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere an az toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi 30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir.
 
Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımları ile de desteklenmelidir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara