Hemen Fiyat Al

Cilt ve Vücut Analizi

Merkezimizde cilt analiz cihazımızla yaptığımız analiz sonrası cilt tipimizi ve cildimizin ihtiyaçlarını belirleyerek uygulamalarımızı programlıyoruz.

Cilt analiz cihazımızla derinin en alt katmanlarına kadar inerek cildinizin gerçek ihtiyacını tespit ediyoruz.

Cildimizin ihtiyacına göre; cilt bakımlarından ve medikal estetik tedavilerden uygun olanını tercih ederek kişiye özel bir program hazırlıyoruz.

cilt analizi

Cilt ve Vücut Bakımı

Yaşamı sevmek, bakımlı olmak bir hayat tarzıdır. Yeni bulgulara göre cildin güzel görünümü sadece kalıtımsal değildir. Günlük bakımda cildinizi doğru aktif maddelerle, doğru şekilde beslemek ve genç kalmasını sağlamak elimizdedir.

İşte biz de bu nedenle Estetik bölümümüzde kişiye özel cilt bakımları uyguluyoruz..Yapılan bakımlardan bazıları ;

Kırışlık giderici, LİFTİNG-SIKIŞTIRMA BAKIMI, CİLT YAŞLANMASINA KARŞI bakım YIPRANMIŞ CİLTLERE YOĞUN BAKIM, GERGİNLİK VE SIKILAŞTIRMA bakımları.

Aynı zamanda, zayıflama ve selülit tedavilerine kombine uyguladığımız yosun sargılama ve selülit giderici bakımlarla etkiyi artırmak mümkün.

Taş Masajı 

Sıcak volkanik taşlarla yapılan masaj ile kendinizi dinlenmiş ve daha enerjik hissedebilirsiniz.

UV Yatağı

Kişiler yaşlandıkça vücudun yeterli miktarda D vitamini üretebilmesi için daha fazla güneş ışığına gerek duyar.

Dvit, kemiklerimiz için merkezi bir besin maddesidir. D3 vit etkisi ile kemiklere yerleşen kalsiyum oranı artar ve kalsiyum kemiklerin sağlamlığı için vazgeçilmezdir.

Özellikle ilerlemiş yaşlarda sağlıklı kemik yapısı osteoporoz oluşumunu önler.Hamilelik döneminde de anne adayları için ayrı bir önemi vardır.

Vit.D3 solaryumu; sağlık konusunda özel hazırlanmış UV lambaları ile vücutta Vit.D3 üretimini ve oluşumunu sağlar. Uygun güneşlenme süresi ise, cilt sensörü ile ölçüm yapılarak ayarlanır.

Sensör yüzün ve vücudun bireysel UV hassaslığını direkt olarak vit.D3 solaryumunda ölçer. Ölçüm UV lambalarına iletilir.bir sonraki seansta pigmentasyondaki gelişme dikkate alınarak güneş dozu ayarlanır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara