Hemen Fiyat Al

Dudak estetiği ücretleri çok yüksek fiyatlar olmamakla birlikte bu konudaki farklılıklar gidilecek doktora, kullanılacak malzemeye ve tedavi olunan merkezin ne kadar tanınmış olduğuna ve temizliğine göre değişebilmektedir.

Kullanılacak malzeme ne kadar zamandır hastanede bekletiliyor, kullanılacak kişinin cilt yapısına ne kadar uygun, alerjik reaksiyon gösterme etkisi var mı gibi soruların cevapları dudak estetiğin ücretinin de cevabı olacaktır.

Eğer dudak estetiğini yaptıracak olan kişi ucunu bırakmadan her altı ayda bir yaptıracaksa ki, her altı ayda bir yenilenmesi gerekir, sürekli tedavi olacağı hastane veya doktor ile anlaşarak bunu daha ucuz fiyatlarla yaptırabilir.

dudak ameliyatı tekniği

Dudak Estetiği Dolgusunun Fiyat Aralıkları

Eğer yan etkileri ve anestezinin acısını göz ardı edebilmek mümkün olursa belki biraz daha az ücret ödemek mümkün. Lakin dudak estetiği dolgusunun fiyatları çok fazla farklılık göstermemekte; çünkü kullanılan tek çeşit dolgu vardır o da insan vücudunda zaten var olan hyaluronik asit içeren dolgu maddesidir.

Tek fark; dolgu maddesinin içeriğine biraz canlı doku olarak hayvansal veya farklı bir yağ enjekte edilmesidir. Bu şekilde dolgu daha kaliteli hale getirilerek, daha farklı fiyatlarla halka sunulmaktadır.

Dudak Dolgusu Çeşitleri ve Fiyatları

Dudak dolgusu aslında daha önce de bahsedildiği üzere sadece tek çeşit olarak kullanılır. Yapılan en önemli işlem, dolgu maddesinin içerisine dayanıklılığı artırsın diye canlı doku enjekte edilmesidir.

Bu dokular sayesinde normalde dört ya da beş ay gibi kısa bir sürede vücut tarafından emilen dudak dolgusu, bu etkin madde sayesinde altı aya kadar çıkmaktadır. Dudak  dolgusu çeşitlerinin fiyatları da buna göre belirlenir.

Dudak Dolgusu Fiyatlarını Artıran Dış Etkenler

Öncelikle sağlık açısından işinin ehli olmuş bir doktora başvurmak çok önemlidir. Bilindiği üzere son zamanlarda estetik çeşitleri ile alakalı olmak üzere merdiven altı birçok klinik türedi. Sırf daha az para ödemek amacı ile buralara başvurmak, maddi kayıplarla sonuçlanabilirken, en büyük hasarı yüz felci olarak da karşımıza çıkabilmektedir.

İşinin ehli bir doktor dudak dolgusu fiyatlarında dış etken olarak sağlık açısından da her türlü önlemi alarak çalışır. Ayrıca klinik seçimi de çok önemlidir. Hijyene dikkat eden ve hastalarının güvenliğini en önde tutan bir kliniğe başvurmak en doğrusudur.

Dudağa Özel Dolgu Fiyatları

Dermal dolgular kişilerin cilt yapılarına göre değişik etkiler gösterebilir. Doktorun dudak yapısına göre verdiği dolgu normal dudak yapısı ile aynı özelliği gösterirken, farklı bir dolgu enjekte edildiğinde dudak ve çevresinde bezelyemsi görüntülere sebep olabilir.

Bu bakımdan estetik öncesinde yapılacak cilt testleri ve alerji testleri sayesinde dudağa özel dolgu ve fiyatı doktor tarafından hastaya bildirilir. Testler sayılmaz ise, dolgu fiyatları çok cebi yakan fiyatlar değildir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara