Hemen Fiyat Al

Göz, vücudumuzdaki en önemli organlardan biridir. Göz çevresi de gözün korunması hususunda önemli olan ve korunması gereken bir ayrıntıdır. Hem mutlu zamanlar, hem hüzünlü zamanlar; göz ve göz çevresi bu tarz durumların en fazla belirgin olduğu yerdir. Göz kapağı estetiği göz ve göz çevresinden memnun olmamanın yanı sıra göz kapağının duruşundan memnun olmayan bireylerin tercih etmiş oldukları bir uygulama çeşididir. Bu bağlamda; hem hastalık neticesinde oluşmuş olan göz kapağı düşüklükleri giderilebiliyor, hem de doğuştan var olan şekil bozukluklarına çare olunuyor. Göz kapağının orantısının olması; yüzün olduğundan çok daha farklı görülmesine neden olur iken buna ek olarak görüş sağlığını da en aza indirgiyor.

göz kapağı ameliyatı fiyatları

Göz Çevresi Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır?

Göz çevresi; yaşın ilerlemesi ile birlikte kırışmaya ve çok daha fazla yaşlı bir görünüme kavuşmaya başlar. Bu gibi durumlar bazı bireyler de genç yaşta da görülebilmektedir. Göz çevresinin kırışması aynı zamanda gözün şeklini ve bakışını da bozar yani; göz kapakları ve bakışlar hatta göz rengi dahi ne kadar net ve güzel olur ise olsun; göz çevresi nedeni ile dışarıdan farklı görünür. Bunlara ek olarak; göz çevresinde mevcut bulunan kırışıklıklar yüzün ve gözlerin olduğundan çok daha yorgun görünmesine de neden olur. Göz çevresinin kırışmasının içerisinde işlenebilecek diğer konu; göz altı torbalarıdır. Tüm bu sorunların giderilmesi amacı ile geliştirilmiş olan göz çevresi estetiği tüm sorunlarınızı bir daha yaşanmamak üzere çözüme kavuşturmaktadır. Mikro girişler ile birlikte lazer teknolojisinin kullanılması tüm operasyonların çok daha ağrısız, kısa sürede ve kolayca taburcu edilebilir bir halde uygulanması söz konusu olabilir. Göz çevresinde var olan yağlar; operasyon sırasında yakma tekniği ile yok edilir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği uygulamasının her bireyin tercihine göre sunulabilecek seçenekleri mevcuttur. Bu bağlamda; ameliyatsız yöntemi tercih etmek isteyen bireylerin karşılarına çıkabilecek faydaları sayalım.

  • Ameliyatsız bir yöntem olduğu için kesi yapılması yoktur.
  •   Göz çevresinde sarkan derinin sorun olarak ortaya çıkardığı görüş bozuklukları lazer tedavisi ile düzeltilmektedir.
  • Diğer yöntemlere oran ile iyileşme çok daha kolay sağlanmaktadır.

Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem göz halk tarafından hafif çekik göz şekli olarak bilinmektedir. Hem güzel, hem alımlı hem de göz rengini ortaya çıkarmaya yarayan bu yöntemi dileyen her birey kendi gözleri için uygulayabilir. Lokal anestezi yöntemi ile uygulanan ameliyat kısa süre de iyileşme ve yüzdeki şişliklerin geçmesini de sağlıyor.

Göz Estetiği Fiyatları

Göz estetiği fiyatları; genel itibari ile hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. Buna ek olarak; estetik ameliyatınızı yapacak olan hekimin ve uygulamanın yapılacağı hastanenin de fiyata etkisi olmaktadır. En iyisi ilk olarak tedavi olmak ve istekleriniz doğrultusunda kesin bir fiyat çıkarmaktır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara