Hemen Fiyat Al

İbrahim Çevik

Avrupa’da ve Dünya’da Saç ekimi alanında birçok uluslararası eğitim ve kurslara katıldı. Edindiği uluslararası tecrübelerin doğrultusunda 2000 yılında Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi’ni kurdu.

Sektörde 1000’den fazla TV programına uzman olarak katıldı. Ayrıca Beyaz Tv’de Sağlık Zamanı isimli programın uzun yıllar sunuculuğunu ve moderatörlüğünü yaptı. Gazete ve dergilerde saç ekimi alanının önemi ve Türkiye’deki yeri hakkında köşe yazarlığı yaptı. Saç ekimi ile alakalı birçok modern tekniği Türkiye’ye getirerek ve ayrıca eğitimlerini vererek sektöre büyük ölçüde katkıda bulundu. Buna ek olarak, Türkiye Saç Ekimciler Derneği’nin kuruluşunda öncü rol alarak Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi. Bu sayede Sektöre belirli standartların getirilmesi ve üst düzey hizmet kalitesinin korunması üzerine çalışmalar yaptı.

Başta ABD, Almanya, Fransa ve sektörün öncüsü olan diğer ülkelerde birçok konferans ve seminere katılıp, Estecenter’ın öncülüğünde Medikal Turizmin ülkemizdeki gelişimine büyük katkı sağladı. Plastik Cerrahi sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olan ABD merkezli ISHRS kuruluşunun seminerlerine katılarak, bu kuruluşun en önemli katılım sertifikalarından biri olan ISHRS sertifikasına layık görüldü. Sektöre saç ekimi alanında birçok yenilik getirdi. Bu noktada birçok uzman doktor ve saç ekimi uzmanı yetiştirerek, Türkiye’deki saç ekimi ve plastik cerrahi alanlarının büyümesine önemli katkılarda bulundu.

Yaptığı TV programları ve katıldığı röportajlar sayesinde Türk Halkı’nın saç ekimi alanında önemli ölçüde bilinçlenmesi konusunda öncü rol üstlendi, alanında uzman doktor kadrosu ve tecrübeli ekibiyle beraber 20000’in üzerinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirerek birçok kişinin imajına katkıda bulunarak hayallerine ulaşmalarını sağladı. Şu anda Estecenter’da CEO görevini üstleniyor, 2 plastik cerrahi uzmanı, 3 uzman doktor, 2 pratisyen doktor, 2 anestezi uzmanı ve 100’den fazla sağlık personelimizin koordinasyonu ve eğitimlerini sağlayarak Beşiktaş Fulya’daki hastanemizde plastik cerrahi ve saç ekimi alanında birçok danışanlarına üst düzey hizmet verilmesinde kilit rol oynamaktadır.

Dr. Emirali Hamiloğlu

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

DEVAMI

Op. Dr. Veli Aslan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

DEVAMI

Uzm. Dr. Ertan Teksöz

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

DEVAMI
Bizimle iletişime geçin
Ara