Hemen Fiyat Al

Kaş ekimi fiyatları bir çok kişinin merak ettiği bir konudur. Kaş ekimi genelde kaşlarının seyrekliğinden şikayet edenlerin sık başvurduğu bir kaş kalınlaştırma yöntemidir. Kaş ekimi yaptırmak isteyenler bir çok konuda detaylı araştırmalar yaparak karar verirler.

Kaş ekimi yaptırmak isteyenler sıklıkla kaşlarının seyrekliğinden şikayet edenler ya da kaşlarında boşluk olanlardır. Kaşların istenilen şekle sokulması için önce kalemle çizilen bir kaş şekli belirlenir ve daha sonra alanın için enseden alınan kıl kökleri ile doldurulur.

Bir çok kişi uygun ödeme koşulları ile ödenen kaş ekimi yaptırabilir ve sonuçtan memnun kalırlar.

Kaş Ekimi Kimlere Yapılır?

  • Kaşları olmayan kadın ve erkeklere,
  • Kaşları seyrek olanlara,
  • Kaşları arasında boşluklar olanlar,
  • Kaza sonucu kaşlarını kaybedenlere yapılabilir.

Kaş Ekimi Neden Önemli?

Kaşlar ifademizi belirleyen bölümlerdir. Bu yüzden güzel bir kaş şekli herkesin hayalidir. Kalıcı makyaj gibi çözümlerle de kalınlaştırılabilen kaşlar, kaş ekimi tercih edildiğinde daha doğal bir görünüme kavuşurlar.

Kaş ekimi yapılan bölgede ekilen kaşlar saç derisinden alınan köklerle yapıldığı için, kaşlar saçlar gibi uzayacaktır. Bu yüzden iyi bir bakım şarttır. Kaş ekimi uygulaması yapılan bölgeye ekilecek olan kıl miktarı hastanın nasıl bir kaş istediğine göre değişir.

Kaş ekimi nedir?

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?

Kaş ekimi çok kolay bir şekilde yapılır. En fazla 2 – 3 saat süren kısa bir operasyondur. İki kişilik bir ekip ile uygulama yapılabilmektedir. Kaş ekimi sonrasında ekim yapılan bölgede genel bir kabuklanma durumu görülür ve bu doğal bir sonuçtur. Ekim yapılan bölgede 48 saat sonra yıkama işlemi yapılabilir ve bu işlem için ekstradan kullanmanız gereken bir ilaç yoktur. Bu yüzden normal temizlenme şeklinize devam edebilirsiniz.

Kaş ekimi yaptıran kişiler uygulama sonrası eve dönebilirler ve kaş ekilecek olan ve köklerin alındığı ense bölgesinden alınan saç kökleri ile nakil işlemi gerçekleştiğinden bu bölgeler lokal anestezi ile uyuşturulur.

Kaş Ekimi Riskli midir?

Kaş ekimi uygulaması, çok risksiz ve hiçbir yan etkisi olmayan bir uygulamadır. Uygulama sonrası doğal bir şekilde kalınlaşmış olan kaşlarınız olacağından en ideal kaş kalınlaştırma yöntemi kaş ekimi ile sağlanmaktadır.

Kaş ekimi yöntemi olan fue denilen uygulama tercih edilir ve tüm dünyada bu yöntemle milyonlarca kişi kaşlarının doğal yapısına kavuşmuştur. Her yıl milyonlarca turist ülkemize gelerek kaş ekimi yaptırır. Kaş ekimi yaptıran kişiler sonuçtan memnundur ve hiçbir etki bildirmemişlerdir.

Kaş Ekimi Uygulaması Kalıcı mıdır?

En kalıcı kaş şekillendirme uygulaması, kaş ekimi ile gerçekleşir. Ömür boyu kalın kalacak olan kaşlarınız, saçlı deriden alınan kaş kökleri ile doldurulduğu için bakımını düzenli yaptığınız sürece dökülmeyecektir. Seyrek kaşlardan şikayetçiyseniz çok güzel sonuçlar alacağınız kaş ekimi yöntemini tercih edebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara