Hemen Fiyat Al

Güzel görünmek ve çok yaşamak insanların her zaman en büyük umutları arasında olmuştur. İnsanlar tarihleri boyunca güzel görünmenin yollarını araştırmıştır. Tıbbın ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte her yaşta genç ve güzel görünmek daha da kolaylaşmıştır. Özellikle estetik operasyonlar ile birlikte güzel görünmenin farklı yolları ortaya çıkmıştır. Estetik yaptırmak eskisi kadar acı verici bir yöntem değildir. Kapalı ameliyat sistemi ile birlikte ameliyatlar daha kolay yapılmakta ve kısa süre içinde iyileşmektedir. Ancak estetik ameliyatlar kişinin tamamen özgür iradesi ile yapılmalıdır. Yani kimsenin isteği ve beğenmemesi gibi durumlar için estetik ameliyatlardan kaçınmak gerekir. Çünkü estetik ameliyat istenmeyen bir psikoloji altında yapılırsa geri dönüşü olmadığı için daha ciddi sorunlara neden olacaktır. Bu nedenle estetik operasyonlar öncesinde psikolojik olarak da buna hazırlıklı olmak ve gerçekten istemek önemlidir.

kaş kaldırma yöntemleri

Kaş Kaldırma Estetiği Nedir?

Son yıllarda en çok yapılan estetiklerin başında, kaş kaldırma gelmektedir. Kaşların güzel görünmesi tüm yüzün ifadesini değiştirecektir. Bu nedenle de kaş kaldırma estetiği oldukça tercih edilmektedir. Kaşların düşmesi genellikle yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkan bir durumdur. Bunun en büyük nedeni ise göz kapağının düşmesidir. Zaman içinde göz kapağı düşer. Bu durumun birçok nedeni olabilmektedir. Genellikle tansiyon ve şeker hastalığından kaynaklı olarak göz kapağı düşmesi dolaylı olarak da kaş düşmesi gözlemlenir. Çoğu zamanda herhangi bir hastalığa bağlı olmadan da kaş düşmesi görülebilmektedir. Bu genellikle yapısal ve doğuştan gelen bir özelliktir. Ancak kişiye kızgın, yorgun ve sıkıntılı bir yüz ifadesi kazandırdığı için rahatsız edicidir.  Kaş kaldırma estetiği ile kişinin yüz ifadesi değişecek ve mimikleri anlam kazanacaktır. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Kaş Kaldırma Estetiği Nasıl Yapılır?

Kaş kaldırma estetiklerinin birçok yolu bulunmaktadır. Kaş kaldırma estetiklerinde genellikle askı yöntemi, endoskopik yöntemi tercih edilmektedir. Askı yöntemi genel olarak daha kalıcı bir yöntemdir. Kaş derinin altından örümcek ağı şeklinde bir ağ ile kaldırılır. Endoskopik yöntem bütün ameliyatlarda denenen yeni nesil bir yöntemdir. Bu yöntem ile derinin altı kolaylıkla kamera ile görülebilmektedir. Bu yöntem sayesinde doğru yerden kaş kaldırma yapılmış olacaktır.

Kaş Kaldırma Estetiği Ne Kadara Yapılır?

Kaş kaldırma estetikleri diğer estetiklere göre daha kolaydır. Bu nedenle de daha uygun fiyatlarda yapılmaktadır. Tabi ki yapılacak olan kaş kaldırma estetiği çeşidine göre fiyatları farklılık göstermektedir. Kaş kaldırmada aynı zamanda da hastanenin de etkisi vardır. Yapılacak olan hastaneye göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara