Hemen Fiyat Al

Sakal ekimi seyrek sakalları olan ya da yüzünde yanık ve yara izi gibi izler olan ve oralarda sakallar çıkmayan  erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir. Sakal ekimi günümüzde çok sık yapılan bir işlemdir. Bu konuda ülkemizde pek çok klinik özel olarak sakal ekimi konusunda hizmet vermektedir. Aynen saç ekimi için yurt dışından ülkemize gelindiği gibi sakal ve bıyık ekimi için de ülkemize pek çok turist gelmektedir. Sakal ekimi öncesinde en çok merak edilen konulardan biri ise sakal ekimi kaç lira sorusudur. Bu sorunun cevabı olarak çok değişik ücretler sunulabilinmektedir. Sakal ekimi yapılacak bölgenin durumuna göre ve ekilecek sakal miktarına göre fiyatlar değişmektedir. Ayrıca sakal ekiminin yapılacağı merkeze göre ve uygulanacak seans sayısına göre de fiyatlar değişmektedir.

sakal nakli fiyatları

Sakal Ekimi Tehlikeli midir?

Sakal ekimi yaptıranlar ya da yaptırmayı düşünenler en çok sakal ekiminin tehlikeli olup olmadığını merak etmektedirler. Günümüzde sakal ve bıyık ekimleri genellikle FUE tekniği kullanılarak uygulanmaktadır. Bu teknikte herhangi bir deri kesilmesi ya da herhangi bir ağrı hissedilmediği için en güvenli uygulamalardan birisidir. Sakal ekimi sonrasında herhangi bir sorun, sıkıntı ya da tehlike yaşanmamaktadır. Bundan dolayı da son 5 ila 6 yıl içerisinde hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde FUE  yöntemi ile sakal ekimi çok sık bir şekilde uygulanmaktadır.

Sakal Ekimi Ne Kadar Olmalıdır?

Sakal denilen olgu kişiden kişiye göre değişmektedir. Bundan dolayı bazı kişiler çok sık sakalları olsun isterken, bazı kişiler daha seyrek sakalları olsun istemektedirler. Sakal ekimi istenildiği yerlere ve istenildiği şekilde yapılmaktadır. Hatta sakal ekimi ile sakalınıza doğru şekli de verebilmeniz mümkündür. Bölgesel olarak sakal kaybı var ise bu durumda o bölgeye uygulanacak sakal sayısı değişebilmektedir. Lakin eğer kişide sakal hiç yok ise kişiye uygulanacak olan sakal ekiminde 1000 ila 3000 kök arasında ekim yapılmaktadır. Tam köse olan bir kişiye bıyık ve çene bölgesine 400′ er sakal kökü ve favori bölgelerine 100′ er sakal kökü yani toplamda 1000 sakal kökü ekimi yapılarak kişide belirgin bir farklılık görülebilmektedir. Genel olarak 3000 sakal kökü ekim sırasında yeterli bir sonuç vermektedir.

Sakal Ekimini Kimler Yaptırabilir?

Sakal ve bıyık ekimi aynı anda yapılabilen işlemlerdir FUE yöntemi ile sakal ekimi özellikle sakalları seyrek olan ya da sakalları hiç olmayan kişilere rahatlıkla yapılmaktadır. Ayrıca sakal ekimi yüzün sakal kısımlarında yara ya da yanık izi olan kişilere de yapılabilmektedir. Bu kişilere öncesinde detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Eğer yanık ve yara izi sakal ekimi için uygun ise, sakal ekimi yapılabilmektedir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara