Hemen Fiyat Al

FOTOEPİLASYON 

İstenmeyen tüylerin yok edilmesindeki diğer yöntemlerin, kısa süreli ve genellikle acı verici olması fotoepilasyonun daha çok tercih edilmesine neden olmuştur. Bay ve bayanlarda ihtiyaç duyulan her bölgeye epilasyon uygulamak mümkündür.

Seans sayısı ve sıklığı uygulanacak bölgeye, kişiye, cilt rengine ve kılların renginin koyuluğuna göre belirlenir.

Genellikle 3 hafta aralıklarla yapılabilen fotoepilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür.

LEKE VE KILCAL DAMAR TEDAVİSİ

IPL teknolojilerinden son dönem olan SPL ile kılcal damar tedavileri yapılabilmektedir.Özellikle yanaklar ve burun üstüne yerleşen telenjiektaziler ( kılcal damarlar) 6-8 seansda büyük oranda tedavi edilmektedir.Yan etkisi olmayan ışık tedavilerinde aynı zamanda cilt gençliği ve parlaklığı da artmaktadır.

Yine SPL ile, özellikle hiperpigmente lekeler ( cilt renginden daha koyu renkte olan) güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, çiller ortalama 4-6 seansda tedavi olmaktadır.15 gün civarında oluşan ince kabuk dökülerek alttan lekesiz ve daha genç cilt yerini alır.

IŞIK İLE CİLT GENÇLEŞTİRME TEDAVİSİ (FOTOREJUVUNATION) 

Ciltteki yaşlılık belirtilerini azaltan,ince çizgilerin tedavisini sağlayan ışıkla cilt gençleştirme yöntemidir. Tedavide ana prensip oluşan ısı etkisi ile cildin alt tabakasında yer alan hücreleri uyararak, elastin ve kollajen liflerinin sentezini artırmak ve böylece cildin gerginliğinde genel bir artış ve ince çizgilerde iyileşme sağlamaktadır.Seanslar 3 hafta aralıklarla uygulanır ve en az 6 seans programlanır.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara