Avrupa’da ve Dünya’da Saç ekimi alanında birçok uluslararası eğitim ve kurslara katıldım. Edindiğim uluslararası tecrübelerin doğrultusunda 2000 yılında Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi’ni kurdum. Türkiye Saç Ekimciler Derneği’nin kuruluşunda öncü rol alarak Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim.

Başta ABD, Almanya, Fransa ve sektörün öncüsü olan diğer ülkelerde birçok konferans ve seminere katılıp, Estecenter’ın öncülüğünde Medikal Turizmin ülkemizdeki gelişimine büyük katkı sağladım. Plastik Cerrahi sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olan ABD merkezli ISHRS kuruluşunun seminerlerine katılarak, bu kuruluşun en önemli katılım sertifikalarından biri olan ISHRS sertifikasına layık görüldüm. Sektöre saç ekimi alanında birçok yenilik getirdim. Bu noktada birçok uzman doktor ve saç ekimi uzmanı yetiştirerek, Türkiye’deki saç ekimi ve plastik cerrahi alanlarının büyümesine önemli katkılarda bulundum.

Yaptığım TV programları ve katıldığı röportajlar sayesinde Türk Halkı’nın saç ekimi alanında önemli ölçüde bilinçlenmesi konusunda öncü rol üstlendim, alanında uzman doktor kadrosu ve tecrübeli ekibiyle beraber 20000’in üzerinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirerek birçok kişinin imajına katkıda bulunarak hayallerine ulaşmalarını sağladım.

Şu anda Estecenter’da CEO görevini üstlenmekteyim. 2 plastik cerrahi uzmanı, 3 uzman doktor, 2 pratisyen doktor, 2 anestezi uzmanı ve 100’den fazla sağlık personelimizin koordinasyonu ve eğitimlerini sağlayarak Beşiktaş Fulya’daki hastanemizde plastik cerrahi ve saç ekimi alanında birçok danışana üst düzey hizmet verilmesinde rol oynuyorum.

Bizim Kadromuz

Ibrahim Cevik Medikal Direktor

İbrahim Çevik

Medikal Direktör
orhan tugrul 1

Op. Dr. Orhan Tuğrul

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı
ertan teksoz

Ertan Teksöz

Anestezi Uzmanı

Hastanemiz

Bizim Sertifikalarımız

1
2
3
4
5

Bizim Konumumuz

Menü
Translate »