Hemen Fiyat Al

Kaş kaldırma ameliyatı, hem erkekler hem de bayanlarda kaş bozuklukları gerekçesi ile yapılmaktadır. Bu bağlamda; kaşların olması gerektiğinden çok daha düşük olması ve bunun yanı sıra birbirine çok fazla yakın olması bireyleri rahatsız etmektedir. Artık bu rahatsızlıklar ameliyatlar yöntemi ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Kaşlar, gözler ve burunların belirli orantıda olması gerekir. Bu orantı; eğer doğuştan yok ise yüz güzelliği geri planda kalır ve yüz kusurlu görünümü ile sizi rahatsız eder. Fakat kaşların olması gerektiği ölçüde uzaklaştırılması ve kaldırılması halinde; yüz hatları çok daha fazla belirginleşecek ve yüzün net görünmesini sağlayacaktır.

kaş kaldırma yöntemi

Kaş Kaldırma Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Kaş kaldırma ameliyatı yaptıracak kişilerin mutlaka ergenlik çağını atlatmış olmaları gerekir. Bu bağlamda ele alır isek;

  • Ergenlik çağını atlatmış gençler,
  • Orta yaşlılar,
  • İler yaşlılar, ameliyat olabilirler.

Kaş Kaldırma Ameliyatının Ölçüsü Nedir?

Kaş kaldırma ameliyatının her birey açısından belirli bir ölçüsü yoktur. Kaşınızı kaldırtmak istediğiniz zamanlarda estetik cerrahının size vereceği bilgileri dikkat ile dinlemeniz ve uygulamanız gerekir. Çünkü kaş, göz, burun ve alın yapısının birbiri ile uyumlu olması gerekir. Bu uyum; yuvarlak yüzler, sivri yüzler ve diğer yüz çeşitlerinde ayrı ayrı ele alınır. Yüzünüzün ölçüleri ile uyumlu olarak;
Kaşlarınızı alın hizanız ve burun ölçünüze uygun bir şekilde biçimlendirecek bir hekim ile konuşmanız şarttır. Buna ek olarak; herhangi birinin kaş yapısını bire bir olarak kendinize uygulamanız doğru olmaz. Bir kaş yapısı ne kadar hoş, alımlı ve güzel olur ise olsun sizde gördüğünüz kişi gibi durmayacaktır.

Kaş Kaldırma Ameliyatı Sonrası

Kaş kaldırma ameliyatı sonrasında her hastanın hastanede yatması mecburi olmayabilir. Bu durum; ameliyatınızın nasıl geçtiği ile alakalı olarak hekiminiz tarafından belirlenecektir. Kaş kaldırma ameliyatı sonrasında özel olarak saçlı deriye dikkat ve özen göstermek gerekir. Aynı zamanda ameliyatlı bölgeye; herhangi bir kimyasal madde sürmemek, gereken süreler içerisinde kuru tutmakta ayrıca gerekli olacaktır. Ameliyat sonrasında bazı hastaların ağrılı saatler geçirmesi de muhtemel olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka oral yollar yardımı ile ağrı kesici almanız gerekir.

Kaş kaldırma operasyonu sırasında yapılan kesilerin işlem sonrasında izler ile kalması söz konusu değildir. Çünkü bu kesiler saçlı deri içerisinde kalır. Ve aslında iz kalsa dahi saçlı deri sebebi ile kendi gizler ve sizi rahatsız edebilecek herhangi bir görüntünün oluşması söz konusu olmaz. Buna ek olarak; kaş kaldırma operasyonu yaptırmanız asla üçüncü kişilerin farkına varmasına sebep olmaz. Ancak sizi önceden tanıyan kişilerin kaşlarınızda oluşan değişimi gözlemlemesi mümkün olabilir.

Kaş Kaldırma Estetiği Fiyatları

Kaş kaldırma estetiği fiyatları her hastanın durumuna, ameliyat olunacak hastaneye ve hastanın ameliyat sonrasında yatışına göre değişiklik gösterecektir.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Yıldızların seviyesine göre makaleyi oylayabilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizimle iletişime geçin
Ara